Контроль над автомобілем, точна інформація про місцезнаходження в будь-який час доби!

Супутниковий моніторинг транспорту

На сьогоднішній день український ринок переповнений пропозиціями компаній щодо забезпечення автомобілів супутниковими системами охорони. Однак у більшості випадків такі системи себе не виправдовують. Наша компанія не надає стандартне рішення даної проблеми.

Супутниковий протиугінних комплекс, gps системи контролю та моніторингу транспорту (так звана супутникова сигналізація) нашої компанії - це можливість дізнатися, де знаходиться Ваш автомобіль в будь-який час доби, де б Ви не знаходилися.

Супутникова сигналізація надасть повний контроль над автомобілем під час викрадення за допомогою зв'язку з диспетчером. Наша gps система контролю і моніторингу транспорту дозволить отримати точну інформацію про місцезнаходження автомобіля не тільки в разі викрадення.

Батькам завжди властиво хвилюватися за безпеку своїх молодих дітей після придбання автомобіля. Автовласники також турбуються за безпеку свого автомобіля, особливо коли користуються послугами особистого водія або дають будь-кому на користування. Будь-який водій знає як неприємно, коли автомобіль евакуювали за неправильне паркування, після чого доводиться дзвонити в різні служби і дізнаватися на який саме з штраф-стоянок знаходиться автомобіль.

Особиста безпека та безпека Вашого автомобіля - це дві нерозривно пов'язані речі.

GPS моніторинг службового автотранспорту - важливе завдання для великих компаній

На сьогоднішній день компанії витрачають великі гроші на купівлю службового автотранспорту для кур'єрів, водіїв та інших співробітників.

Супутниковий GPS моніторинг транспорту в таких організаціях - має важливе значення. Контроль автомобілів є специфікою роботи таких організацій і передбачає необхідність встановлення диспетчерського пункту для зв'язку з співробітниками.

GPS моніторинг автотранспорту в режимі реального часу на екрані монітора дозволяє диспетчеру відстежувати час прибуття на торгову точку, час знаходження на об'єкті, час проходження всього шляху транспортним засобом.

Система дозволяє визначити пройдену відстань за певний час і швидкість руху транспортного засобу, тим самим здійснюючи контроль транспорту. Супутниковий GPS моніторинг і керування транспортом так само дає можливість зонального контролю, іншими словами, встановивши віртуальні кордону на карті місцевості, диспетчер буде автоматично сповіщений про в'їзд в зону або виїзді з неї. Контроль автомобілів припускає, у разі необхідності, підслуховування (аудиомониторинга) салону.

GPS моніторинг автотранспорту за допомогою багатофункціональної системи GPSM буде здійснюватися автоматично - формування звітів про переміщення транспортного засобу за заданий період часу, звітів про відхилення водієм транспортного засобу від основних маршрутів. Компаніям залишиться лише роздрукувати цю інформацію, та управляти великим автопарком. Контроль транспорту на великому підприємстві стає гранично зручним і простим ділом!

GPS системи контролю та моніторингу транспорту

На основі автомобільних трекерів GPSM наша компанія пропонує своє рішення - використання супутникової сигналізації і супутниковий gps моніторинг та управління транспортом. Тепер Ви зможете побачити стан на карті в режимі реального часу, швидкість і пройдену Вашим автомобілем відстань, повну звітність пересувань за певний день, навіть вести підслуховування* (аудіомоніторинг) салону Вашого автомобіля і все це в режимі реального часу. Все що для цього потрібно - підключення до мережі Інтернет.

Завдяки мініатюрним розмірам супутникової сигналізації, і професіоналізму наших майстрів по встановленню обладнання, пристрої контролю місця розташування можна розмістити в будь-якому місці у Вашому автомобілі, що дає повну конфіденційність при веденні цілодобового моніторингу.

Система охорони транспорту

Ми пропонуємо супутникових протиугінний комплекс, конфіденційно встановлений в автомобілі. Заснований на автомобільних трекерах - GPSM з автономним джерелом живлення, який не можна відключити централізовано. Комплекс має велику кількість програмованих і вбудованих функцій: ідентифікація власника, "тривожна кнопка", "підслуховування" (аудиомониторинг) салону, блокування двигуна, передача тривожного сигналу при спрацьовуванні в режимі охорони, дистанційна блокування двигуна, контроль розбійного нападу, датчики несанкціонованого відкриття, контроль в'їзду та виїзду із заданої зони, і багато інших функцій і датчиків.

Як працює система "Система охорони транспорту"?

Система, заснована на трекерах GPSM приховано встановлюється на автомобіль, визначає свої координати і параметри руху використовуючи супутники NAVSTAR GPS і передає дані про своє місцезнаходження і стан на сервер моніторингу.

У випадку несанкціонованого доступу або спрацьовуванні датчиків система автоматично інформує центр моніторингу GPSM та інформує автовласника. Задля отримання додаткової інформації, необхідно ініціювати прослуховування салону автомобіля, в ході якого з'ясовує деталі події.

У разі виникнення загрози безпеки транспорту, безопаності вантажів або особистої безпеки, натисканням кнопки трекера «SOS», пристрій здійснює дзвінок на заданий номер, та відправляє СМС з типом тривоги, координатами та швидкістю руху.

"Особистий кабінет" в Інтернеті на сервері системи моніторингу "GPSM" надасть Вам можливість спостерігати за пересуванням всього службового транспорту і вантажів цілодобово в режимі on-line, а також переглядати історію з моменту підключення GPS пристроїв стеження до системи. Система моніторингу буде автоматично інформувати Вас про перетин транспортом встановлених «контрольних зон» для кожного окремого пристрою. Також Ви зможете спостерігати пройдений шлях, швидкість руху, при необхідності прослуховувати салон транспортного засобу та багато інших можливостей системи моніторингу, необхідні Вашому автопарку.