Система GPS моніторингу транспорту і контролю палива GPSM. Контроль транспорту, супутникове стеження, GPS стеження за автомобілями, GPS NAVSTAR.

Схема роботи системи GPS моніторингу транспорту

Моніторинг транспорту Принцип роботи такий: на транспортні засоби тієї чи іншої компанії встановлюються спеціальні модулі моніторингу, в які вмонтовані GPS приймачі, мікроконтролери, флеш-пам'ять і GSM GPRS модем. Крім простих антен для супутникового стеження, до самого модулю GPS моніторингу можна підключити різні датчики для контролю різноманітних механізмів відкриття/закриття дверей, вантажних відділень, контроль зливу палива, також датчиків, які будуть стежити за роботою автомобільних систем.
Вся отримана інформація надходить на встановлений сервер системи GPS моніторингу транспорту, а так само може зберігатися в пам'яті GPS модуля, в якому можливо зберігати історію переміщень транспорту за кілька місяців. Якщо транспорт знаходиться в зоні GSM покриття, то весь потік інформації з системи спостереження автоматично надходить на сервер, який призначений для GPS моніторингу і зберігання загальної бази даних.

Диспетчери за допомогою системи GPS стежать за витратою палива, здійснюють контроль над роботою транспорту за допомогою спеціальної програми GPS моніторингу, яка встановлюється на комп'ютер. Так само можливо спостереження через веб-інтерфейс з будь-якого іншого комп'ютера, який має доступ в Інтернет.
Спочатку, найперші системи спостереження за транспортом не могли здійснювати моніторинг руху транспорту в реальному часі, вони просто записували інформацію про все переміщенні автомобіля і ці дані передавалися на сервер тільки після прибуття на базу. Такий варіант моніторингу дозволяв перевірити водія тільки на базі, а при викраденні були абсолютно безсилі. У деяких організаціях такі системи контролю до цих пір застосовуються, але останні новинки GPS моніторингу і GPS контролю, такі як GPSM, поступово витісняють їх, так як вони поєднують в собі безліч функцій. Система GPSM дозволяє здійснювати контроль транспорту у режимі реального часу, а також контролювати зливи палива і його витрати. Вся зібрана інформація, за допомогою центральної системи GPS моніторингу транспорту, надходить на інші сервера, які входять загальний комунікаційний зв'язок користувачів, що стежать за транспортом. Контролюючі пристрої мають маленькі габарити, прості в установці і експлуатації.

Програма для диспетчерів має великі функціональні можливості, за її допомогою вони можуть контролювати весь автопарк підприємства і здійснювати контроль витрати палива.
Основні переваги системи стеження.
Головним плюсом системи GPS моніторингу і стеження GPSM є здатність вести контроль палива. За допомогою додаткових датчиків, що стежать за відкриттям паливного бака, можна визначити заправку і злив палива. Система GPSM дозволяє отримати диспетчеру докладний звіт про всі заправки і зливи палива. Використання таких датчиків контролю палива дозволяє найбільш точно визначати обсяги витраченого палива.

Сфери застосування моніторингу транспорту

Системами GPSM з GPS GSM моніторингом стеження успішно оснащуються як автомобільний транспорт, так і спеціальна техніка. До всього іншого дану систему стеження можуть встановлювати на річкових суднах, залізничному транспорті, і навіть для моніторингу людей. Але найбільше поширення ця система GPS моніторингу та контролю витрат палива отримала в автомобільному транспорті.

Вигідність впровадження системи моніторингу

Вигода від застосування систем спостереження полягає в значному зниженні загальної витрати палива, приблизно на 10-40%. Впровадивши системи GPS моніторингу та контролю зливу палива, ви зможете значно скоротити крадіжку пального на підприємстві, шляхом знищення зайвого пробігу транспорту. Ефективність від застосування GPS GSM моніторингу вже давно відома державним підприємствам. На Україні така система контролю палива дуже затребувана, так як обдурити її неможливо: більше не буде різних махінацій з чеками, умовлянь з АЗС, зливу палива, і «уявного» пробігу. Застосування системи GPSM дозволить поліпшити загальну дисципліну водіїв. Система контролю враховує тільки весь пройдений шлях транспортним засобом, тому обмани з підкручування одометра більше не прокотять. У «дуже розумних» водіїв більше не вийде безкарно зливати паливо: система GPSM відслідковує всі сливи палива, тривалість, і навіть точний час з датою.
Застосування супутникового GPS моніторингу дозволить заощадити ваш час і гроші. За допомогою GPS моніторингу транспорту ви припините витрачати гроші даремно!
Поліпшення дисципліни водіїв, зниження аварійності, контроль витрати палива, безпека транспорту - це лише невеликий перелік достоїнств від застосування системи контролю GPSM. У будівельному виробництві GPS GSM контроль дозволить вести постійний контроль над роботою механізмів, зайвого витрати палива і представляти зручний звіт про статистику виконаних робіт.

Систему GPS моніторингу використовують навіть оперативні служби, так як вона дозволяє отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу, тим самим надаючи незамінну допомогу. Супутникові системи спостереження за транспортом використовуються і в Швидкій допомозі, і в МНС, і навіть в інкасаторських спецавтомобілях для проведення перевезення грошей по всій території нашої країни.

Застосовуючи систему GPS для контролю транспорту, Ви зможете досягти найбільшої ефективності від роботи вашого підприємства. Компанії, які займаються доставкою продуктів, поступово починають все більше впроваджувати у свою роботу системи GPS моніторингу, так як вони значно поліпшують транспортну логістику. Головним плюсом застосування GPS стеження в даній сфері - це підвищення якості роботи та рівня обслуговування клієнтів.

Система контролю транспорта дозволяє ефективно стежити за контролем палива навіть на дорожньому та комунальному транспорті. Впровадивши GPS моніторинг, ви зможете не тільки домогтися економії на паливі, але й здійснити контроль над якістю прибирання вулиць, вивезенням сміття.
У сфері пасажирських перевезень, застосування системи спостереження допомагає визначити густину пасажиропотоку. Особливо це ефективно позначається на роботі міського транспорту, так як GPS моніторинг дозволяє ретельно стежити за часом і прибуттям маршрутних транспортних засобів.
Контроль палива та GPS моніторинг буде корисними навіть у сільському господарстві, так як застосування системи GPS допоможе стежити за загальною обробленої площею землі, якістю виконання робіт, і навіть запобігти постійне розкрадання оброблюваної продукції.

Ще одним істотним плюсом на користь встановлення супутникових систем спостереження та контролю, є їх протиугінна безпеку. Постійний контроль транспорту в режимі реального часу дозволяє швидко визначити місцезнаходження викраденого транспорту. До того ж, GPS моніторинг дозволяє отримувати смс на мобільний телефон у разі виходу автомобіля із зони спостереження, що дозволить уникнути відхилення транспорту від встановленого маршруту, порушення графіка або попадання в аварію.

Застосування СИСТЕМИ GPSM надасть тільки позитивне впливу у всіх сферах українського виробництва, значно підвищить дисциплінованість персоналу, безпеку транспортних засобів. Припинивши постійне крадіжку палива, ви підвищите збір податків. Використання GPS моніторингу дозволить зробити наш світ більш сучасним, чесним і безпечним!