Економічний ефект від впровадження системи моніторингу

Економічний ефект на підприємствах наших замовників виражається в скороченні витрати палива на 10-40% завдяки декільком факторам: найбільший ефект від впровадження системи GPS стеження і моніторингу транспорту полягає в значному скороченні зливів палива на підприємстві, скорочення реального і знищенні «оманливого» (накрученого) пробігу. Впровадження супутникового моніторингу автотранспорту як в приватних підприємствах, так і в державних структурах вже довело свою ефективність. Моніторинг автотранспорта може розповісти багато цікавої інформації: де і коли здійснювалися зупинки і заправки, де і скільки разів відкривалися двері, де знаходиться машина в даний момент і з якою швидкістю рухається. Функція контролю поведінки водіїв за допомогою супутникового моніторингу в Україні надзвичайно затребувана - обдурити систему моніторингу автотранспорту та контролю витрат палива неможливо: водій більше не зможе здійснювати махінації з чеками, домовлятися з працівниками АЗС, здійснювати злив палива і накручувати пробіг. Супутниковий моніторинг серйозно позначається на дисципліні водіїв: приміром, якщо раніше водій міг, впоравшись із завданням швидше терміну, здійснити позаплановий рейс «на сторону» заради особистої вигоди, то тепер система gps моніторингу транспорта буде фіксувати пройдений кілометраж. Система моніторингу транспорту враховує тільки фактично пройдену відстань, тому номер з підкручуванням одометра не пройде. Також недобросовісному водієві не вдасться зливати паливо з бака з метою подальшого його продажу: супутникова система моніторингу записує всі сливи палива із зазначенням їх часу, дати, тривалості та об'єму.

Завдяки < strong>супутниковому моніторингу Ви зможете значно заощадити час і гроші. Система супутникового моніторингу транспорту та контролю витрат палива врятує Ваші кошти, не дозволяючи їм пропадати даремно!

Після впровадження системи GPS контролю транспорту і палива GPSM відзначається значне поліпшення дисципліни водійського складу, зниження аварійності, зниження ризиків викрадення транспортного засобу. Для будівельної спецтехніки важливо, що система GPS GSM контролю техніки дозволяє контролювати роботу механізмів, додаткового споживання палива та представляти статистику в зручних звітах (звіт з розвантаження бетону, самоскидів, роботи стріли автокрана, екскаватора та ін.)

Для оперативних служб система GPS моніторингу транспорту є незамінним джерелом інформації в режимі реального часу, допомагаючи в прийнятті відповідальних рішень. Система моніторингу автотранспортумвикористовується для швидкої допомоги, МНС, інкасації в різних регіонах України.

Супутниковий моніторинг транспорту змусить Ваше підприємство працювати з максимальною ефективністю. Для компаній, що займаються доставкою продуктів народного споживання (продукти харчування, напої, одяг, побутова техніка тощо) система моніторингу і стеження є засобом поліпшення транспортної логістики. Використання системи GPS моніторингу, обліку та логістики дозволяє значно спростити роботу логістів і диспетчерів, знизити витрати на транспорт (нерідко після впровадження GPS моніторингу, автоматизації документообігу, планування і логістики звільняється раніше задіяний транспорт або менше потрібно використовувати найманий транспорт) - супутниковий моніторинг дозволяє, вибравши оптимальний маршрут руху, скоротити час у дорозі. А головне, GPS моніторинг і контроль транспорту дозволяє вивести якість роботи та обслуговування клієнтів на новий, більш високий рівень.

Впровадження GPS моніторингу автотранспорту і системи контролю палива на комунальну і дорожню техніку дозволяє окрім економії на паливі домогтися прозорого контролю якості виконання роботи з прибирання вулиць, вивезення сміття і т.. Крім усього іншого це очевидно позитивно позначається на міській екології.

Для пасажирських перевезень система стеження, контролю і моніторингу GPSM дозволяє перевізникам отримати дані про щільність пасажиропотоку в різних зрізах (тимчасовому та географічному). Для міських служб і в підсумку для жителів міст система контролю виконання розкладу дозволяє поліпшити роботу громадського транспорту.

Для сільського господарства система GPS контролю техніки та палива крім загальнокорисної економії палива дозволяє отримувати достовірну інформацію про розміри (площі) та якість виконаних робіт, припиняти розкрадання продукції (на приклад зерна) під час збору врожаю.

А безпека, гарантована при встановленні системи моніторингу транспорту, не заважатиме у будь-якій сфері діяльності: координати, що повідомляються диспетчерам супутниковою системою моніторингу , дозволяють швидко знайти викрадений або потрапивший у аварію транспорт. Крім того, в системі моніторингу автотранспорту існує можливість отримувати оповіщення на мобільний: у разі виходу автомобіля із зони встановленої безпеки, порушення графіка або аварії система супутникового моніторингу автотранспорту сповістить Вас за допомогою смс.

У цілому, для будь-якого жителя України широке використання сучасних технологій моніторингу та управління автопарками та іншими транспортними засобами на базі або GPS систем навігації, контролю і безпеки принесе: підвищення безпеки, екологічності, часткове спрощення транспортних проблем, зносу доріг і шляхопроводів. Зниження крадіжки палива та ринку тіньових послуг підвищить збирання податків. Використовуючи системи супутникового моніторингу транспорту та управління ми будуємо сучасний, безпечний, екологічний і чесний світ!