GPS моніторинг для будівельних компаній

GPS моніторинг для організацій, що здійснюють перевезення будівельних матеріалів (пісок, щебінь, грунт, бетон, асфальт, цегла, та ін)

Особливості галузі:

Висока конкуренція в умовах зростання ринку (постійне нарощування темпів будівництва). При цьому велика частина собівартості послуг з доставки будівельних матеріалів обумовлена витратами на транспорт. Дуже висока завантаженість автомобілів (до 23 годин на добу і 30000 км пробігу на місяць). Відповідно, невиправдані простої автотранспорту, «ліві» рейси, а також неплановий ремонт значно збільшують витрати компанії. Високий попит на будівельні матеріали на тіньовому ринку, небезпека загострення відносин із замовниками та постачальниками в спірних ситуаціях. Розкрадання ПММ також негативно впливає на прибуток. Крім того, останнім часом спостерігається тенденція збільшення числа викрадень будівельної техніки, в т.ч. і з збройним нападом (висока вартість одного вантажного автомобіля плюс велика кількість бажаючих заощадити на придбанні нової техніки та малий термін її експлуатації). Очевидно, що впровадження системи GPS моніторингу дозволяє контролювати і знизити багато експлуатаційні витрати, тим самим підвищуючи конкурентноспроможність компанії.

Задачі, що вирішуються GPS GSM системою моніторингу та контролю техніки GPSM:

  • Підвищення дисципліни водійського складу (виявлення та подальша ліквідація невиправданих простоїв і «лівих» рейсів, контроль роботи на холостому ходу).
  • Зменшення випадків крадіжки ПММ , скорочення витрати палива за рахунок зменшення пробігу. Контроль фактичних витрат, заправок і зливів палива у системі GPS моніторингу і контролю транспорту
  • Підвищення безпеки перевезень і зниження ймовірності успішного викрадення будівельної техніки. Підприємство може організувати власну службу оперативного чергування у відділі безпеки, а в деяких регіонах можливе укладання договору з ГУВС про охорону транспортних засобів з використанням системи GPS GSM стеження GPSM . Можна віддалено задіяти виконавчі механізми, в тому числі реле блокування двигуна.
  • Оптимальна завантаження автопарку, своєчасне проходження ТО . Програмний модуль «контроль пробігу для ТО» дозволяє, одного разу налаштувавши програму, автоматично отримувати повідомлення на електронну пошту всім зацікавленим особам (технічному директору, головному механіку, диспетчерам, співробітникам СТО тощо)
  • Контроль часу і місць розвантаження самоскидів . Контроль механізмів спецтехніки, виявлення їх використання поза дозволених коридорів і зон.
  • Автоматичний контроль часу входу і виходу з об'єктів підприємства і його контрагентів, підрахунок кількості кругорейсов і часу простоїв на об'єктах. Звіт по відвідуванню вибраних зон.
  • Наочне надання у звітах повної інформації по роботі техніки дозволяє в цілому оцінювати ефективність роботи на тому чи іншому об'єкті, того чи іншого водія або типу ТЗ, приймати обгрунтовані оптимізаційні та управлінські рішення.
  • GPS GSM контроль автобетонозмішувачів . Для АБС ми пропонуємо унікальне рішення з контролю напрямку обертання бочки міксера в комплексі з GPS моніторингом . У результаті, диспетчер служби доставки розчину бетону контролює обертання бочки міксера АБС (у звітах і в режимі реального часу), а саме: тривалість і місце розвантаження бетону (у тому числі розвантаження поза дозволених «зон»), завантаження, час роботи трактора, швидкість руху з обертовою бочкою. Використовуваний інтелектуальний датчик обертання бочки АБС максимально захищений від саботажу і помилкових спрацьовувань.