Автодорожні та комунальні служби

GPS контроль дорожнобудівельної техніки, сміттєвозів, комунальних служб

Особливості галузі:

Наявність в парку дорожньої, комунальної та іншої спецтехніки, самоскидів, власних паливозаправників. Різні організації, відділи та філії, так чи інакше зацікавлені в контролі техніки на об'єктах. Робота в раніше визначених зонах, що мають складний контур. Велика затребуваність послуг комунальної спецтехніки (наприклад, вивіз сміття) на тіньовому ринку. Потреба у муніципальної влади в контролі якості виконання комунальних робіт (вивіз сміття, прибирання вулиць тощо). Великий відсоток розкрадання паливно-мастильних матеріалів (ПММ).

Завдання, які вирішуються при впровадженні системи GPS контролю GPSM

  • Поділ контрольованої техніки по групах як у програмі одного диспетчера, так і на рівні прав доступу для різних диспетчерів (різних організацій). Наприклад, диспетчер в муніципалітеті може контролювати місця завантаження і вивантаження сміттєвозів, кількість відвіданих контейнерних майданчиків. Одночасно з цим диспетчер організації - підрядника може більш детально контролювати маршрути, споживання палива і пробіг тільки власних автотранспортних засобів.
  • Групові звіти по пробігу і мотогодинах контрольованої техніки.
  • Детальний звіт за часом входу та виходу із зон, кількості їх відвідування, тривалості перебування в зонах різного типу.
  • Контроль механізмів спецтехніки, місць включення, контроль за своєчасним проходженням ТО за пробігом.