GPS GSM моніторинг на внутрішніх перевезеннях

GPS GSM моніторинг на внутрішніх перевезеннях по Україні

Особливості галузі:

Тривале перебування автотранспорту в рейсі, при цьому частина маршруту проходить поза зонами дії GSM операторів. Немає достовірних даних про місцезнаходження водія, автомобіля і вантажів, що перевозяться, реальних поломок і вимушених простоїв (єдине джерело - опитування водія по телефону). Розкрадання палива або перебільшення його витрати стало звичною справою для водіїв. Велика цінність перевезених вантажів і висока конкуренція на ринку міжміських перевезень.

Система GPS моніторингу має наступні ключові переваги для регіональних перевезень:

  • Використання GPRS дозволяє дешево (витрати на зв'язок складають менше 25 гривень на місяць) і в повній мірі (у вигляді повноцінних маршрутів і звітів, а також у режимі реального часу) контролювати переміщення автомобілів а також стану всіх підключених датчиків на всій території України.
  • Наявність в GPS GSM приладі енергонезалежній пам'яті дозволяє забезпечувати контроль маршрутів, заправок і зливів палива , стоянок і т.п. навіть поза зоною покриття GSM мереж. У пам'яті зберігається 160 тисяч записів, чого вистачає на 3 місяці безперервної роботи в автономному режимі. Як тільки автомобіль опиняється в зоні дії GSM оператора, GPS модуль моніторингу негайно передає всю історію на сервер.
  • Сам факт оснащення автотранспорту компанії системою супутникового моніторингу у режимі реального часу значно підвищує привабливість її пропозиції щодо міжміським та міжнародних перевезень для замовників і іноді навіть є обов'язковою умовою для укладення контракту. Крім того, можливо тимчасове надання VIP замовнику транспортних послуг WEB-доступу для моніторингу автомобілів, які здійснюють доставку вантажів цього замовника з будь-якого комп'ютера через звичайний сайт (додатковий сервіс для замовників).
  • Для підвищення безпеки перевезень, можливо підключення GPS GSM модуля моніторингу до «тривожній кнопці».