GPS GSM моніторинг для міжнародних перевезень

GPS спостереження і контроль палива для міжнародних перевезень

Особливості галузі:

Для міжнародних перевезень справедливо все, що написано в розділі GPS моніторинг для міжміських перевезень. Крім того, з'являється додаткова складність, пов'язана з дорожнечею міжнародного GSM (GPRS) роумінгу.

У системі GPSM існує 2 варіанти вирішення цієї проблеми:

  • Модуль GSM GPS моніторингу можна налаштувати (в тому числі і віддалено) на роботу в «імпульсному» режимі. Наприклад так, що б при знаходженні в міжнародному роумінгу, GPS GSM модуль моніторингу виходив на зв'язок з певною "економічною" частотою, передаючи при цьому на сервер дані. При такій настройці здійснюється контроль практично в режимі реального часу (з прийнятною для диспетчеризації затримкою) при незначних витратах на міжнародний зв'язок. При цьому завжди можна відправити SMS команду на GPS GSM модуль для негайного запиту поточного місця розташування. Настроювання режиму роботи GPS GSM модулів моніторингу та періоду накопичення налаштовується віддалено.
  • Якщо відділ логістики використовує систему GPS GSM моніторингу для отримання достовірної інформації про маршрут, пробіг, стоянки та витраті палива після рейсу то можна залишити витрати на рівні 20 гривень на місяць . Наявність достатнього обсягу енергонезалежній пам'яті дозволяє повністю контролювати маршрути, стоянки, витрати палива і т.д. автомобілів на всій ділянці міжнародного рейсу при відключенні послуги роумінг у використовуваній SIM карті. Перевага цього методу - при поверненні автомобіля на Україну, пристрій GPS моніторингу завантажить всі накопичені дані на сервер по Українським цінам - від 40 коп до 1 грн за 1 мегабайт інформації, а не за 4 євро/мегабайт, як в іноземному роумінгу. Мається на увазі, щопри знаходженні автомобілі закордоном, інформація про його маршрут і поточне місцезнаходження не буде оновлюватися на сервері. При наближенні до кордону України, вся накопичена інформація буде передана на сервер.