1
2
3
4
5
6
7
8
9
9_end
Персональні GPS трекери

Компанія GPSМ пропонує Вашій увазі GPS моніторинг і контроль транспорту, а також інших пересувних об'єктів.

GPS моніторинг - це універсальна та зручна, проста й недорога система контролю транспорту за місцезнаходженням та станом. А також за різноманітними іншими об'єктами (людьми, вантажами, і т.д.) на основі супутникової системи навігації GPS з використанням передачі цифрових даних по каналах GSM та GPRS зв'язку.

Початкові відомості про технологію GPS ви можете дізнатися тут: Що таке GPS?

Системи GPS моніторингу транспорту - GPSMobile

Вашій увазі пропонується система GPS контролю транспорту (та інших мобільних об'єктів) - можливість самостійно, в будь-який момент часу дізнатися місцерозташування транспортних засобів, вантажів, інших важливих для Вас об'єктів: людей, Ваших дітей, домашніх тварин і т.п.. Більшість наших пропозицій впроваджуються впродовж одного дня, не вимагають інсталяції додаткового програмного забезпечення.

Щоб скористатися всіма можливостями системи контролю транспорту GPSМ, Вам необхідно мати доступ тільки до мережі Інтернет. Але навіть, якщо, з яких-небудь причин, інтернет для Вас буде недоступний, всю інформацію можна отримати, використовуючи службу SMS-повідомлень. У самій мінімальній конфігурації Вам достатньо мати наш GPS трекер і мобільний телефон. Ніякої абонплати не потрібно.

З появою GPSM - GPS моніторинг і контроль транспорту стали доступні кожному. Ви можете скористатися послугою як без абонплати, так і з абонплатою. На Ваш вибір. Система проста, якісна, а головне, завдяки невисокій ціні може бути доступна кожному бажаючому. Системою користуються як найзвичайніші люди, студенти, батьки дітей, так й приватні підприємці, бізнесмени, олігархи. Наша команда висококваліфікованих професіоналів - докторів та кандидатів фізико-математичних наук, програмістів, у минулому працівників військових конструкторських бюро СРСР, та молодих спеціалістів постійно вдосконалюємо нашу систему, відстежуючи всі тенденціх галузі, впроваджуючи свої власні технології та "ноу-хау" роблячи наші пропозиції кращими за конкурентів.

Принцип роботи системи GPS моніторингу транспорту

На автомобілі або інші транспортні засоби, встановлюються модулі моніторингу, що містять GPS або приймач, мікроконтроллер, флеш-пам'ять і GSM GPRS модем. Крім GPS і GSM антен, до модуля GPS моніторингу можливе підключення датчиків контролю рівня палива, датчиків витрати палива, датчиків роботи механізмів, датчиків температури, запалювання, тиску масла й інших датчиків.

Телеметрична інформація (координати і стан підключених датчиків) передається на сервер < strong>системи супутникового стеження і моніторингу (якщо транспорт знаходиться в GSM мережі) або зберігається в пам'яті GPS модуля моніторингу, здатної зберігати історію за кілька останніх місяців роботи. При поверненні транспортного засобу в зону GSM покриття, вся інформація автоматично передається на сервер GPS моніторингу і зберігається в Базі Даних.

Диспетчери системи GPS стеження здійснюють контроль витрати палива, контролюють роботу транспорту або через встановлену на свій комп'ютер програму системи моніторингу, або через веб-інтерфейс системи GPS стеження і моніторингу (звичайний сайт) з будь-якого комп'ютера з доступом в Інтернет; супутниковий моніторинг автотранспорту ведеться цілодобово.

Початкові технології моніторингу автотранспорту не дозволяли стежити за маршрутом у реальному часі: системи супутникового моніторингу просто записували всі дані в ході поїздки і передавав їх на сервер по прибуттю транспорту на базу. Подібні варіанти супутникового моніторингу давали можливість контролювати водія тільки після поїздки, а, наприклад, при викраденні машини були безсилі. Подібні неповні системи супутникового моніторингу все ще успішно застосовуються, але останні нововведення супутникового моніторингу все ж таки більш затребувані, в тому числі завдяки великим можливостям відповідати необхідним параметрам безпеки. Сучасні системи супутникового моніторингу дозволяють стежити за транспортом безпосередньо в русі, спостерігати за його переміщенням по карті. Централізована система супутникового моніторингу автотранспорту збирає всю інформацію від різних пристроїв на сервер, передає її потім на інші сервера, які вже забезпечують комунікацію з користувачем (веб-моніторинг). Пристрої для моніторингу автотранспорту мають невеликі габарити, вони прості в установці і не створюють незручностей в експлуатації.

Програма диспетчера має більше можливостей для контролю всього парку транспорту і витрати палива, велика кількість звітів по роботі транспорту і додаткових інструментів по роботі з картою. Перевага веб-інтерфейсу в тому, що доступ до моніторингу поточного становища транспорту та історію його переміщення можна отримати з будь-якого комп'ютера.

Що може зробити GPSМоbile для Вас?

Усім нам відома проблема нецільового використання транспорту. Іншими словами - «ліві» рейси з використанням службових машин або техніки в особистих цілях водіїв. Система GPS моніторингу забезпечить контроль транспорту дозволивши в режимі он-лайн бачити на карті Ваші транспортні засоби. Всі маршрути руху об'єктів зберігаються на сервері без обмеження за часом і Ви зможете переглянути їх в будь-який зручний для Вас момент часу.

Рішення проблеми розкрадання палива, на перший погляд, може здатися складним і таким, що потребує вагомих інвестицій на купівлю та встановлення спеціальних додаткових датчиків для системи GPS моніторингу і контролю транспорту або лічильників на всі Ваші транспортні засоби. Ви звичайно праві, так і є. Але, є два «але». По-перше, такі інвестиції досить швидко повернуться Вам у вигляді чистого прибутку за 2-4 місяці. А по-друге, можна не встановлювати ніякі датчики або лічильники й також вирішити проблему зливів палива. Ви запитаєте яким чином? Кмітливі керівники давно зметикували, що використовуючи нормативи споживання палива для зимових та літніх періодів року, з високою точністю можна обчислити фактичні витрати знаючи реальний пробіг транспортного засобу. А як визначити реальний пробіг? Адже Ви, ймовірно, теж чули, що «умільці» практично в кожній машині можуть «накрутити» дані по пробігу. Але не тут-то було ... У нашому випадку, пройдений шлях автомобіля або техніки обчислює сервер підсумовуючи відстані між кожною точкою відправленої GPS трекером на сервер обчислювального центру нашої системи. Більш того, Ви одразу дізнаєтесь чи «накручував» показники бортових лічильників Ваш «любий друг» підлеглий. Насамкінець потрібно сказати, використання системи захистить Вас від крадіжки грошей з Вашої кишені, даремно витрачених на зайву заправку паливом транспортних засобів і техніки.


1. Контролювати дотримання маршруту і швидкісного режиму.
2. Відслідковувати місцезнаходження Вашого транспорту, персоналу, вантажу.
3. Здійснювати управління, блокування, відключення подачі палива і ін.
4. Контролювати обладнання та агрегати в автомобілі, катері тощо.
5. Здійснювати охоронну функцію. Система працює непомітно для сторонніх.
6. Зменшити Ваші ризики.
7. Зменшити фінансові витрати.
8. Зменшити час доставки вантажів.
9. Оптимізувати Вашу роботу.
10. Вчасно надати допомогу водію, співробітнику, родичу у разі виникнення екстремальних ситуацій.
І багато чого іншого.

Турбота про надання якісних послуг нашим клієнтам - головний пріоритет нашої компанії.

Купуючи нашу систему GPSMobile, ви отримуєте якісне, недороге обслуговування на нашому сервері.

Головні переваги:

  • Простота в експлуатації. Вам не потрібно нічого купувати, крім трекера. Відсутня необхідність закупівлі спеціального серверного програмного забезпечення, обслуговування серверів й отримання додаткового персоналу для його постійного адміністрування.
  • Мобільність. Ви не прив'язані до робочого місця.
  • Компактні розміри трекерів. Установка трекерів не викличе у Вас труднощів.
  • Мінімальні витрати. Ви можете дистанційно вмикати і вимикати систему стеження в потрібний для Вас час, зменшивши до мінімуму витрати на оператора мобільного зв'язку.
  • Індивідуальна робота з клієнтами. Гнучка система абонентської плати допоможе задовольнити всі Ваші запити.
  • Ми знаходимося в Києві. Доставка трекерів проводиться в усі регіон України, Росії, Білорусі, Молдови та Словакії.
  • Невисока ціна робить доступною нашу систему як для підприємств, так і для приватних осіб, автолюбителів.