• Для бізнесу
 • Автопарк
 • Економія палива
 • Керування транспортом
 • Захист від угону
       
 

GPS моніторинг GPSM, система GPS стеження , контролю транспорту і будь-яких мобільних об'єктів.
 

Моніторинг GPSM - це система GPS стеження, моніторингу і контролю транспорту. Впровадження системи GPS моніторингу може стати найкращою інвестицією, яку Ви коли-небудь робили для свого бізнесу.

Як це працює:
 

Пристрій стеження - GPS трекер встановлюється в автомобіль(і) Вашої компанії. Трекер підключається до бортової мережі електроживлення, але для більшої надійності має свій вбудований акумулятор, який в позаштатних ситуаціях забезпечить нормальну роботу пристрою. По ходу руху автомобіля, трекер буде відправляти дані про своє місцезнаходження на наш інтернет сервер шляхом стільникового GSM мобільного інтернету (по каналах GPRS).

  Технологія GPS стеження:
 

У розвинених країнах GPS стеження за автомобілями широко використовується вже десятки років, і разом з вдосконаленням технології, подібні системи стали доступні на Українському ринку за доступною ціною, що не тільки великим компаніям, але і компаніям з "автопарком" від 1 автомобіля.

 

Стеження в реальному часі:
  За допомогою наших трекерів, супутникової системи визначення координат GPS, технології передачі даних у стільниковій мережі, серверного обладнання та програмного забезпечення - спостереження в реальному часі стало реальністю. Дані про місцезнаходження Вашого автомобіля можуть передаватися з різною частотою, наприклад, кожні 10 секунд на наш сервер.

  Що це означає для Вас?
 

Можливість контролювати і стежити за Вашими автомобілями зараз, у реальному часі, по ходу руху. Ви будете бачити, наскільки швидко рухаються Ваші автомобілі, куди направляються, де зупинилися, тривалість зупинок і багато іншого.

 

Більш того, з тих пір, як наш сервер почав записувати всі передані дані і події, Вам доступна функція перегляду історії пересування в будь-який зручний для Вас час. Наприклад, ви зможете переглянути маршрути руху за попередні, дні, ночі, годинники. Вивчайте звіти системи, оптимізуйте свій бізнес.

Стеження за автопарком

Організація контролю за пересуванням автомобіля(ів) Вашої компанії допоможе вирішити багато складних завдань оптимізації бізнесу.
Неефективність, неоптимальний розподіл роботи і марнотратство проявляється в різних формах, включаючи:

 • Порушення графіків роботи
 • Надмірні простої
 • використання автотранспорту в особистих цілях;
 • молодецтво і небезпечна їзда, перевищення швидкості;
 • безладність маршрутів водія;
 • запізнення на роботу/бездельнічество, занадто великі перерви на обід;
 • розкрадання палива;
 • викрадення (угін) автомобілів компанії;
 • ризики відповідальності.
 • Як допоможе GPS стеження в реальному часі Вашій компанії:

  Використання системи GPS моніторингу забезпечить контроль транспорту, дозволить Вам бачити на екрані монітора, де знаходяться всі Ваші автомобілі 24 години на добу, сім днів на тиждень. У будь-який момент Ви зможете визначити місцезнаходження автомобіля на карті, переглянути пройдений маршрут за вказаний період часу. Ви зможете отримувати екстрені повідомлення від GPS трекера на E-mail або мобільний телефон, у разі, якщо Ваші автомобілі перевищили задану Вами максимальну швидкість руху, вийшли з зазначеної на карті географічній території (наприклад, виїхали за межі Києва або автостоянки), спрацювала сихналізація, кнопка СОС, тощо. Ви зменшите витрати на паливо і збільшите продуктивність роботи. Логісти, власники бізнесу, зможуть в «один клік» миші відстежувати всі свої автомобілі. Ваша компанія оцінить дійсно ШВИДКЕ повернення своїх інвестицій через кілька тижнів використання системи GPS моніторингу транспорту GPSM.

  Перетворіть «приховані» витрати в прибуток:

  Використання системи GPS моніторингу і контролю транспорту, дозволить Вам мати доступ до інформації, яка раніше була абсолютно невідомою. Впровадження системи контролю автомобілів, є еквівалентом віртуального контролера в кожній автівці. І цей «контролер» буде працювати на вас цілодобово. У той же час, дана система є засобом охорони, що гарантує збереження всього Вашого автопарку.

  Заощаджуйте паливо - значні гроші:

  Захист від угону

  Ідеальна організація робочого часу співробітників, іншими словами: «Як оптимізуючи робочий час та зберігати гроші»?
  Знаючи час руху і цілі використання автомобілів, ви зможете зберігати значні кошти. За кожну годину автомобіль споживає в середньому 4 літри палива. Такий підрахунок, може здатися занадто простим, тим не менш, є показовим. Якщо у Вас є тільки п'ять автомобілів, і кожен з них в середньому 30 хвилин на день використовується не для роботи, виходить 2.5 години на день (для п'яти) або 10 літрів палива, 5 днів на тиждень, і за місяць (по 7 грн за літр) - 2450 гривень викидаються на вітер.

  Чесність Ваших співробітників: Чи дійсно Ваші підлеглі роблять те, що говорять?

  Людський фактор. В ідеальному світі, співробітники чесно присвячують себе роботі за чесну оплату праці. Для більшості Ваших підлеглих, ймовірно, ця заява буде справедливим. Разом з тим, чи знаєте Ви, який відсоток співробітників зайнятий особистими справами в робочий час? 1%, 10%, 30%?.. З огляду на досвід нашої роботи, Ви були б здивовані, почувши історії, які нам доводилося чути про співробітників, які стверджували, що їздили по роботі, а насправді займалися особистими справами. Наша система GPS моніторингу і контролю транспорта, дозволяє керівникам та власникам компаній бути завжди в курсі використання службових автомобілів, контролюючи: час початку і завершення роботи, простої, щоденний пробіг автомобілів і багато чого іншого.

  Перевищення швидкості:

  Можливість встановити поріг швидкості для транспортних засобів, забезпечить дотримання водіями правил дорожнього руху і безпеку перевезення вантажів. Перевищення швидкості не тільки небезпечно для оточуючих і призводить до підвищеного споживання палива, зазвичай, в 1,5 рази, але й збільшує ймовірність аварій. Що особливо важливо з точки зору відповідальності для юридичних осіб.

  Керування транспортними засобами

  Як власник бізнесу, Ви стикаєтеся з багатьма проблемами. Управління Вашими водіями на дорозі може стати тривалим і, ймовірно, марним завданням.
  Витрати на паливо продовжують різко зростати, і будь-який бізнес з наявністю автотранспорту, повинен остерігатися цього. Ось три причини, чому Вам життєво необхідно розглянути питання про інвестування в GPS моніторингсвого автотранспорту:

  1. молодецтво, перевищення швидкості, витрати пального, відсутня дисципліна водіїв:

  У середньому, рух на 20 км/год швидше, ніж оптимальна швидкість збільшує споживання палива на 20%. Водіння з перевищенням швидкості більш ніж на 40 км/годину приводить до збільшення витрати палива на 25% на трасі і до 50% в місті!

  1. З нашою системою GPS стеження, встановити ліміт швидкості легко, достатньо натиснути кілька кнопок на веб-інтерфейсі live.gpsm.com.ua. Коли транспортний засіб, перевищує встановлений поріг швидкості, сервер відправить повідомлення по електронній пошті, а пристрій - SMS на мобільний.
  2. Поїздки водіїв «по своїх справах» в робочий час, за який Ви чесно платите їм гроші:

  Скільки палива витрачається водіями, які залишають свої заплановані маршрути і їздять у своїх справах за Ваші гроші? При відхиленні від маршруту, в середньому на 40 км, ви оплачуєте 12 літрів палива на день. Як правило, це відбувається стабільно у водіїв, тому, виходить, за 20 днів - 240 літрів. У загальній сумі, за місяць 1680 гривень йде на вітер!
  Усі ці витрати, можна легко контролювати, скоротити і, навіть, ліквідувати, встановивши систему контролю транспорту і GPS моніторингу у реальному часі. Контролюйте, аналізуйте маршрути, стежте за перевищенням швидкості, відхиленнями від графіків руху. З нашою GPS системою стеження Ви перетворите Ваші витрати на прибуток.
  Для транспортних засобів, які експлуатуються в міських чи інших районах з гарним покриттям, ми рекомендуємо GPSM Pro систему управління автопарком.
  Для транспортних засобів, які експлуатуються в районах, віддалених, де періодично відсутній стільникове покриття, ми рекомендуємо GPSM Ultimate систему GPS управління автопарком.

  Захист від угону автомобіля і додатковий контроль

  Захист від викрадення автомобіля

  Повернення викраденого автомобіля: Звучить малоймовірно? За час нашої роботи здійснювалися спроби викрадення автомобілів з встановленою на них нашою системою підключеною до штатної протиугінної сигналізації, всі викрадені автомобілі були успішно повернуті протягом кількох годин нашим клієнтам.
  Ми знаємо, що Ваші автомобілі - це значні активи Вашого бізнесу, без них робота ускладнюється або припиняється зовсім, в разі викрадення - Ви втрачаєте час і гроші. Страхові позови про відшкодування можуть затягнутися на багато місяці і вимагають безліч додаткових документів і відповідних фахівців.
  Наша система GSM/GPS моніторингу і стеження допоможе повернути викрадений автомобіль в лічені години після неприємної події. Ви зможете визначити місцерозташування Ваших транспортних засобів на вимогу, отримати оповіщення в режимі реального часу. А за необхідності, у Вас буде можливість заблокувати автомобіль, відключивши двигун, заблокувавши двері та інше. Використовуючи нашу систему, угон автомобіля стане для Вас всього-лише маленькою неприємністю зі щасливим кінцем.
  Вам потрібно здійснювати контроль додаткових параметрів?
  У Нас є всі можливості для організації надання контролю будь-яких інших параметрів, що є додатковою опцією системи.