Автомобільний GPS трекер

Персональний GPS трекер

GPS логер

Персональні GPS трекери - ціни

GPS трекер

Персональний GPS трекер

Ціна: 1450 грн.

Кишеньковий GPS GSM трекер з гучним hands-free двостороннім зв'язком, режимом прослуховування і датчиком руху для економії заряду акумулятора.

Детальніше про GPS GSM трекер...

GPS трекер/логер

Персональний GPS трекер з пам'яттю

Ціна: 1450 грн.

Персональний GPS GSM трекер з двустороннім зв'язком, гарнітурою, декількома кнопками для зворотного зв'язку і функцією логера (запису маршруту).

Детальніше про GPS GSM трекер...

Купити персональні GPS трекери, GPS модулі та GPS приймачі

Необхідність бачити поточне місцезнаходження і активно контролювати різні об'єкти є актуальним завданням не тільки для різних професійних компаній, але й для звичайних людей у повсякденному житті. Рішення даної задачі лежить у використанні спеціальних систем «GPS моніторингу».

GPS GSM спостереження за детьмі

Зважаючи на те, що зв`язатися, використовуючи стільниковий телефон або рацію не завжди можливо в зв'язку з високою вартістю дзвінка, або з технічних причин нереально. Крім того, отримати точні координати вищепереліченими способами неможливо, з'явилася необхідність у розробці та впровадженні GPS GSM пристроїв - трекерів (від англійського - мисливець, шпигун, висліджувач).

Дані про координати різних об'єктів (дітей, літніх людей, вантажів, цінностей) передаються користувачеві системи, дозволяють адекватно реагувати на різні непередбачувані ситуації.

Існує безліч різних gps трекерів, найбільша група - це пристрої, що працюють в мобільному стандарті GSM (gprs) з використанням системи отримання координат GPS. Хоча, так само починають розроблятися ГЛОНАСС трекери, що використовують російський аналог GPS. Усе ще широко поширені gps gsm трекери, що передають пакети даних по SMS (в даному випадку, архаїзм, так як моніторинг у реальному часі за допомогою СМС є дуже дорогим, нестабільним і використовувався в ті далекі часи, коли gprs (мобільний інтернет) не був загальнодоступним . Дані про координати обчислюються завдяки вбудованому в будь-який подібний пристрій спеціальної мікросхеми, далі ці дані передаються в «другу» важливу частину трекера - GSM модуль, який безпосередньо передає свої координати, приймає різні команди від користувача.

Сучасні пристрої мають вбудовану пам'ять і часто використовуються в якості спеціальних дата-логгерів, які записують усі пересування на флеш-пам'ять. Далі, в потрібний момент ці дані відправляються користувачеві через мобільний інтернет, крім того користувач може переписати ці дані підключившись до пристрою по USB кабелю. Ця функція запису координат, частіше всього використовується для вирішення проблеми «мертвих зон» - ділянок з відсутнім GSM покриттям. Такі зони зустрічаються на деяких ділянках трас. У зоні нестабільного мобільного покриття GSM трекер зберігає всі дані одержані на головний модуль: координати, дані датчиків, входів і виходів. Як тільки з'являється зв'язок з сервером, пристрій починає швидко «зливати» всі записані дані на сервер «заднім» числом. При цьому, в кінці дня, диспетчер бачить історію пересування транспортного засобу без «прогалин». Це робить систему ще більш стабільною і точною, забезпечуючи збереження всієї важливої інформації.

У даному розділі представлені одні з найкомпактніших з відомих моделей gps трекерів, розрахованих на персональне індивідуальне використання. Головною особливістю подібних пристроїв є компактність, економічність витрати акумулятора і тривалість автономність роботи. Вони можуть бути розміщені в кишені або в сумці. Крім того, обов'язковою умовою подібних систем є наявність різних екстрених кнопок для дозвону на заздалегідь зазначені номери. Продаж gps приймачів розрахована на певних споживачів, таких як батьки дітей, туристи, грибники, любителі екстремальних видів спорту, мисливці, єгері, рибалки. Персональні gps приймачі мають в комплекті різні перехідники для підзарядки від USB, автомобільного прикурювача і можуть досить тривалий час перебувати без додаткової підзарядки, а завдяки вбудованому датчику руху, переходять у режим очікування під час стоянок, додатково зберігаючи заряд акумулятора. Це відмінний варіант для тривалого туристичного походу або поїздки.