Супутникова протиугінна сигналізація

GPS сигналізація захист від угона У той час як Ви читаєте цю статтю, десь в Україні зламують і викрадають автомобіль. Сподіваємося, не Ваш.

У сучасному світі, існують високотехнологічні рішення для захисту автомобіля від угону, або, принаймні, повернення викраденого автомобіля. Всі знають, що дешевше попередити викрадення, ніж купувати новий автомобіль. Тому, поки не стало надто пізно - інвестує в супутникову GPS сигналізацію.

Вас, напевно, цікавить, яким чином система контролю автомобілів збирається допомогти Вам з поверненням викраденого автомобіля. Відповідь досить проста.

GPS система стеження дає користувачеві можливість бачити, де саме знаходиться автомобіль, в будь-який час і, практично, в будь-якій точці світу. Це означає, що в разі викрадення, ви будете мати точні координати місцерозташування вашого автомобіля. Наші GPS GSM термінали можуть бути підключені до штатних сигналізацій або працювати абсолютно приховано не залежно від інших систем захисту автомобіля. Ви отримаєте моментальне сповіщення по SMS, у вигляді дзвінка, на E-mail про те, що сталася надзвичайна ситуація. Ви будете бачити, в якому стані перебувають системи автомобіля, чи включений двигун, а при установці будь-яких інших датчиків, більше того, скільки людей знаходиться в салоні автомобіля. Зловмисник не буде, навіть, підозрювати, що Ви протягом 10 секунд після того, що трапилося, будете знати - автомобіль був несанкціоновано зламаний. За допомогою функцій блокування автомобіля, одним кліком мишки заблокуєте двигун, включите сигналізацію та інше. Залишиться тільки забрати свій автомобіль з місця, де він був покинутий викрадачами. Але не забудьте відключити блокування, інакше на радощах і Ви нікуди не поїдете.

Якщо Вашою метою є зловити і покарати злочинців, ви можете передати всю інформацію про те, де зараз рухається викрадений автомобіль компетентним органам, і тільки, коли співробітники ДАІ побачать Ваш автомобіль на дорозі, увімкніть блокування. Таким чином, викрадачі будуть спіймані і понесуть заслужене покарання. Наша система дає можливість керувати автомобілем не тільки через комп'ютер, але і по СМС. Де б ви не знаходилися, достатньо мати свій мобільний телефон. У надзвичайної ситуації - ви однією командою по СМС зможете заблокувати автомобіль.

Іншою важливою перевагою супутникових систем контролю транспорту є те, що страховим компаніям подобається працювати з клієнтами, які встановили супутникову систему GPS моніторингу. Вони розуміють, якщо у вас є супутникова система сигналізації, ймовірність того, що автомобіль буде викрадений, практично, відсутня. Саме тому, на страхування автомобілів з встановленою системою супутникового контролю, страхові компанії дають дуже хороші знижки. У нашому випадку, знижка, що надається на КАСКО, порівнянна з вартістю всієї системи GPS моніторингу. Вважайте, якщо Ви повністю застраховиваете автомобіль, Вам надають у подарунок якісну повнофункціональну систему супутникової сигналізації.

Інвестування в системи спостереження GPS моніторингу в порівнянні з вартістю автомобіля - "копійчина". У випадку викрадення ви втратите на багато більше, у фінансовому плані, не кажучи вже про стрес. Відчувайте себе спокійно і впевнено з компанією GPSM.